Bakan Zehra Zümrüt Selçuk Kocaeli’de

 • Fotoğraf yok

  BURSA ELİT VİP ESCORT AYSİMA

  Merhaba çapkın beyler sizlerin de kişisel ihtiyaçları olabilir düşüncesi ile bu profili açıyor ve bu profil sayesinde cinsellikten yararlanmanızı rica ediyorum. Bakımlıyım süslüyüm ve fantezi […]

 • Kocaeli Tarihi-Kültürü Sempozyumu

  ‘Milli Mücadelede Servetiye Cephesi ve Kocaeli’ konusuyla bu yıl altıncısı düzenlenen Uluslararası Kocaeli Tarihi-Kültürü Sempozyumu başladı. Bir otelde düzenlenen sempozyumun açılışında konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediye […]

 • 8 Mart Dünya Kadınlar Günü

  Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla tören düzenlendi. Gölcük Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından Gölcük Anıtpark’ta düzenlenen törene, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet […]

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı’na ziyarette bulundu.

Bakan Selçuk, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği kentte Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.

Tören bandosuyla karşılanan Bakan Selçuk, burada anı defterini imzaladı.

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu tarafından çini vazo hediye edilen Selçuk, daha sonra Karaosmanoğlu’ndan kentle ilgili bilgi aldı.

Ziyaret, daha sonra basına kapalı devam etti.

Ziyarete, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ayşe Ergezen, Vali Hüseyin Aksoy’un eşi Hülya Aksoy, AK Parti Kocaeli Milletvekilli Radiye Sezer Katırcıoğlu ve diğer ilgililer katıldı.

Partililerle buluşma

Bakan Selçuk, Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaretinin ardından AK Parti İl Başkanlığı’nda partililerle bir araya geldi.

Kocaeli’nin, adına yakışır bir zaferle 31 Mart akşamı çıtayı daha da yükseğe çıkaracağını ve yine gönül belediyeciliğiyle buluşacağına inandığını dile getiren Selçuk, bu süreçte kendilerinin de ellerinden geleni yapmaya gayret edeceklerini ifade etti.

Toplantı, daha sonra basına kapalı devam etti.

Bir önceki yazımız olan Ormanya, Yarıyıl Tatilinde Yaklaşık Yarım Milyon Kişiyi Ağırladı başlıklı makalemizde Avrupa, haber ve haberi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.