Şampiyonlar Başkan Üzülmez’in Makamında

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Arası Bocce Şampiyonasında il 1.’si olan Pakmaya Muzaffer İncekara Ortaokulu öğrencilerini makamında ağırladı.

Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 20-22 Mart tarihleri arasında Uluslararası Gençlik Merkezi’nde düzenlenen Okullar Arası Bocce Şampiyonasında Pakmaya Muzaffer İncekara Ortaokulu il 1.’si oldu. Elde edilen il birinciliği sonrasında Pakmaya Muzaffer İncekara Ortaokulu Müdürü Mehmet Yılmaztürk, öğrenciler Seda Şahin, İrem Polat, Medine Özbek ve Ecrin Özcan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’i ziyaret etti.

Başarılı olan öğrencileri tebrik eden Başkan Üzülmez, ‘İlçemiz genelinde spora ve sporculara gereken yatırımlar yapılmaktadır. Geleceğimiz olan gençlerimizin sağlıklı bir şekilde yetişmesi için spor yatırımlarına büyük önem veriyoruz. Çocuklarımıza dağıttığımız bisikletlerde hem karne hediyesi hem de sağlıklı yaşamı teşvik eden bir motivasyon olmaktadır’ ifadelerini kullandı.

Ziyaret sonunda Başkan Üzülmez tarafından öğrencilere çeşitli hediyeler verildi. – KOCAELİ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.