Marketten Çorap ve Şort Çaldı… Kadının Hırsızlık Yaptığı Anlar Kamerada

Marketten çorap ve şort çaldı… Kadının hırsızlık yaptığı anlar kamerada

KOCAELİ – Kocaeli’nin Körfez ilçesinde bulunan bir markete giren kadının, tezgahta bulunan şort ve çorapları çalarak çantasına koyma anları güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.
Olay, Kocaeli’nin Körfez ilçesinde bulunan bir markette meydana geldi. Edinilen bilgilere göre bir marketler zincirinin Körfez ilçesindeki şubesine gündüz saatlerinde gelen kadın, markette bir süre dolaştıktan sonra tezgahta bulunan 3 adet çorap ve 1 adet şortu elindeki poşete atarak hızla marketten uzaklaştı. Sayım sırasında tezgahtaki ürünlerin eksik olduğunu gören market çalışanları, izledikleri kamera görüntülerinde çorapların bir kadın tarafından çalındığını fark etti. Market çalışanlarının ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, kimliği belirlenemeyen kadının yakalanması için çalışma başlattı.
Hırsızlık anı güvenlik kamerasında
Saniye saniye markette bulunan bir güvenlik kamarasına yansıyan olayda kadının bir süre raflarda bulunan ürünleri incelediği görülüyor. Daha sonra tezgahta bulunan çorapların yanına gelen kadın 3 adet çorap ve 1 adet şortu hızla elindeki poşetin içine atarak hızla uzaklaşıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.