Kocaeli’de Asayiş ve Narkotik Uygulaması

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen rutin uygulamalarda araçlarında eksikliler tespit edilen 120 sürücüye 25 bin lira para cezası kesilirken, bir miktar uyuşturucu maddesi ile yakalanan 2 kişi gözaltına alındı.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğüne bağlı İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ortaklığında yapılan uygulama kapsamında Bekirdere ve Kuruçeşme mahalleleri ile Tren Garı önünde araçlar ve yaya vatandaşlar üzerinde uygulama yapıldı.

Yapılan kimlik kontrolleri sırasında 5 kişinin yoklama kaçağı olduğu tespit edilerek gerekli tebligatlar yapıldı, 1 kişi hakkında ise Askeri Ceza Kanunu’na muhalefet suçundan işlem yapıldı.

Uygulamalarda üst aramasında bir miktar esrar maddesi ve metamfetamin ele geçirilen 2 kişi, gözaltına alındı.

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan uygulama kapsamında kurallara uymayan veya araçlarında eksiklikler tespit edilen 120 sürücüye ise 25 bin lira para cezası uygulandı.

Bir önceki yazımız olan İyi Parti'nin Kocaeli Mitingi başlıklı makalemizde Eski Milletvekili Akşener, Genç ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.