yerli araba fakirin sitesi oyun hilesi otomobil sitesi teknoloji sitesi magazin sitesi alexa hileleri ilksite zengin sitesi birincisite aksaray sondakika bilecik sondakika bolu sondakika artvin sondakika edirne sondakika hatay sondakika izmir sondakika kilis sondakika konya sondakika mersin sondakika ankara hastabakıcı kocaeli sondakika mugla sondakika rize sondakika yalova sondakika karabuk haberleri diyarbakir haberleri hakkari haberleri afyon haberleri duzce sondakika mardin haberleri ankara sondakika burdur haberleri kuşadası escort sakarya haberleri tokat haberleri trabzon haberleri kayseri sondakika adana haberleri antalya sondakika samsun haberleri amasya haberleri aydin haberleri ordu haberleri denizli haberleri mani sasondakika bursa haberleri webgelişim teknokentim teknolojiyi olaypara script indir warez script indir warez tema indir warez script tema indir warez theme indir ücretsiz warez theme indir ücretsiz script indir arayüzweb gaziantep haberleri gaziantep haber merkezi deneme testi
a
istanbul organizasyon evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve nakliyat, gaziantep asansörlü taşıma, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep palyaço,

Kocaeli Cumhurbaşkanı Erdoğan Terör Örgütleriyle Dans Etmeyi Siyaset Sananlar Bin Pişman Olacaklar

Cumhurbaşkanı Erdoğan Terör örgütleriyle dans etmeyi siyaset sananlar bin pişman olacaklar

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa sokaklarının karıştığını söyleyerek, Dün kurumlarımız içindeki ihanet şebekelerini kullanıp Türkiye’ye diz çöktürmeye çalışanlar bugün kargaşalardan gelemiyorlar. Türkiye’yi tehdit etmesi için silahlandırdıkları terör örgütleri eninde sonunda bunlar kendi başlarına bela oldu. Terör örgütleriyle dans etmeyi siyaset sananlar bin pişman olacaklar. Ama iş işten geçmiş olacak dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmit’te, Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda partisinin ilçe belediye başkan adaylarını tanıtımına katıldı. Aday tanıtım programında konuşan Erdoğan, 31 Mart seçimlerinde de Kocaeli’nin yüzümüzü güldüreceğine inanıyorum. AK Parti kadroları bu seçimlerde Kocaeli’nde daha çok çalışacak ve daha çok insana ulaşacak ve 12 ilçemizde ve büyükşehirde AK Parti’nin zafer sancağını şehrimizde dalgalandıracaklardır. Bu şehir sanayinin, ticaretin, emeğin, gayretini iyi bilir. 31 Mart seçimlerinde AK Parti teşkilatlarına büyük işler düşüyor. Rabbim bizlere gerek Selçuklu, gerek Osmanlı, gerek Cumhuriyetin kuruluşunda öncü olan liderlerle beraber yeni bir tarih yazmayı nasip etsin. 12 ilçeyi 31 Mart akşamı AK Parti olarak sancağı dikiyoruz. Adres değiştirerek il ve ilçelere gelmiş üyelerinizle hemen irtibata geçmelisiniz. Oy verme hakkı kazanan her genci ekonomik, sosyal, kültürel haklar konusunda bilgilendirip partimizde siyaset yapmaya davet edeceksiniz. dedi.

Kocaeli’nde kişi başına düşen gelirin 18 bin dolara ulaştığını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, Özel sektörün şehrimize yaptığı yatırımlar kamu yatırımlarıyla birleştiğinde ortaya devasa yatırımlar çıkıyor. 27 katrilyon lira Kocaeli’ne yatırım yaptık. Kocaeli Üniversitesi’ni yeni yatırımlarla büyüttük. Kocaeli üniversitemiz ülkemizin önde gelen eğitim ve öğretim kurumlarından biridir. Yüksek öğrenim öğrencilerimiz için yurt binalarını şehrimize kazandırdık. Bunlara 2 bin 550 kapasiteli yeni yurt binalarını ekliyoruz. Gebze, Darıca, Gölcük gençlik merkezleri, spor salonları, yüzme havuzları inşa ettik. Toplam 80 adet sağlık tesisi yaptık. Kocaeli’nde ihtiyaç sahiplerine 1,5 milyar destek sağladık. Çalıştık, çalışıyoruz, çalışacağız diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birileri laf üretir biz iş üretiriz iş. İstanbul İzmir Otoyolunun en önemli ayağı Kocaeli’nden geçiyor. İstanbul’dan İzmir’e olan mesafeyi 3,5 saate düşürdük. Çok önemli bir proje. Aynı şekilde Kuzey Marmara Otoyolunun Kurtköy- Akyazı kesiminin bir bölümünü trafiğe açtık. İzmit Kandıra yolu köprüleri inşa ediliyor. Kalan kısmı önümüzdeki yıl tamamlıyoruz. Biz yaparız onlar konuşur. Yapımı devam eden hızlı tren projeleri tamamlandığında Kocaeli birçok il merkeziyle bağlanmış olacak. Sanayinin ekonominin can damarlarından biri olan Türkiye’nin en modern lojistik merkezi Köseköy Lojistik Merkezinin ilk etabını açtık dedi.

‘TERÖR ÖRGÜTLERİYLE DANS ETMEYİ SİYASET SANANLAR BİN PİŞMAN OLACAK’

Cumhurbaşkanı Erdoğan döviz ve faizin kullanılarak ülkemizi tökezletmeye çalıştıklarını belirterek, şöyle konuştu

Bay kemal biz sadece Kocaeli’deki çiftçilerimize 348 milyon lira tarımsal destek verdik. Vereceğiz demiyorum verdik. Göründüğü her alanda tarihi hizmetlerle buluşturduk Kocaeli’yi. Geçenlerde ana muhalefetin başında bir zat sözcüleri diyor ki, ‘AK Parti döneminde enflasyon zirve yaptı’. Bu adam maliyeci. Ben onların koalisyon hükümetlerinde bulunduğu dönemde de 14 yıllık ortalama 70,3 enflasyon. Hele hele bunlardan bir tanesi tavan yapan yıl o da 1994’de 120,3 DYP, SHP. İnanın biz biliyorsunuz kargayı sesinden tanırız. SHP’yi inkar ediyorlar. Gelelim bizim döneme. 16 yıl bizim iktidarımızda enflasyon ortalaması 9,5’dir. Yahu 70 nere 9,5 nere. Böyle yalan olur mu Alışmışlar. Başlarındaki ne ki. Lokomotif nereye giderse vagon da oraya gider. Kocaeli demek Türkiye demektir. Kocaeli’nde sıkıntı varsa Türkiye’nin her tarafında sıkıntı var demektir. Ülkemizin başına kara bulutlar toplamak isteyenlerin oyunları bitmiyor. En son döviz ve faizi kullanarak ülkemizi tökezletmeye çalıştılar, aldığımız tedbirlerle bertaraf ettik. Cari işlemler açığı son 20 ayın altına geriledi. Bu bir müjdedir. Her kesime destek paketleriyle milletimizin yanında yer aldığımızı gösteriyoruz. Bu millet isterse başarır. Bir süredir belediye başkan adaylarımızı açıklamak için şehirlerimizi ziyaret ediyorum. Gittiğimiz her yerde insanlarımızın kararlılığını görüyorum. Son ekonomik tuzakla milletimizin azmini kamçılamıştır. ya iyi bir hamle yapıp üst lige çıkacağız yada bulunduğumuz yerde patinaj yapıp bulunduğumuz yerde kalacağız. İngilizlerin kuruluşu açıklama yaptı. 2030’da ABD 3. sıraya Türkiye 5. sıraya yükselecek dedi. Biz demedik. Kredilerle ilgili şirket söylüyor. Gerektiğinde 7 düvele meydan okumaktan çekinmiyoruz. Avrupa sokakları nasıl karıştı. Dün kurumlarımız içindeki ihanet şebekelerini kullanıp Türkiye’ye diz çöktürmeye çalışanlar bugün kargaşalardan gelemiyorlar. Türkiye’yi tehdit etmesi için silahlandırdıkları terör örgütleri eninde sonunda bunlar kendi başlarına bela oldu. Terör örgütleriyle dans etmeyi siyaset sananlar bin pişman olacaklar. Ama iş işten geçmiş olacak.

‘ÖNÜMÜZÜ KESMEK İÇİN İTTİFAK KURUYORLAR’

Erdoğan ülkeye hizmet etmek için ‘Cumhur’ ittifakını kurduklarını ifade ederek, şöyle konuştu

15 Temmuz destanının tüm hesapları altüst eden bir olaydır. Bizi ayıramayacaklar. Bizde ayrılık, küskünlük yok. Affedici olacağız. Eğer Türkiye eski Türkiye olsaydı bugün Suriye’de o terör koridoru da kurulmuştu. Irak, Filistin’de eser kalmamıştı. Bunu biz söylemiyoruz. Bunu dünyadan siyasetçiler, akademisyenler herkes bize ifade ediyor. Bu süreçten rahatsız olanlar her gün yeni oyunlarla, bahanelerle karşımıza çıkıyorlar. Biz gerçekleri bildiğimiz için siyasi ve diplomasinin gerekliliğini yerine getirmekle kendi yolumuzda ilerlemeye devam ediyoruz. Bu gerçekleri göremeyenler CHP, HDP gibi nasipsizler önümüzdeki seçimlerde önümüzü kesmek için karşımızda ittifak kuruyorlar. Bir tarafta ülkeye hizmet için Cumhur ittifakını kurduk. Diğer tarafta zillet ittifakı var. Bahçeli deyimiyle benim deyimimle illet ittifakı var. Gençler, hanımlar onun için çok çalışacağız. Bu zillet bu illet ittifakına 31 Mart akşamı düşünmediği dersi vereceğiz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşması sırasında tribünlerde bulunan bir çocuk ‘dede’ diye hatip etti. 13 yaşındaki Emirhan Soydan gözyaşlarına boğulduğunu gören Erdoğan, Ağlamak yok, ağlarsan burada beni de ağlatırsın dedi.

KOCAELİ ADAYLARI

Kocaeli’de Karamürsel ilçesi haricinde tüm belediye başkanlıklarında değişime gidildi. İzmit ilçesinde Azize Sibel Gönül, Başiskele ilçesinde Yasin Özlü, Derince ilçesinde Zeki Aygün, Körfez ilçesinde Şener Söğüt, Gebze ilçesinde Zinnur Büyükgöz, Dilovası ilçesinde Hamza Şayir, Kartepe ilçesinde Mustafa Kocaman, Karamürsel ilçesinde İsmail Yıldırım, Kandıra ilçesinde Adnan Turan, Gölcük ilçesinde Ali Yıldırım Sezer, Çayırova ilçesinde Bünyamin Çiftçi ve Darıca ilçesinde Muzaffer Bıyık aday gösterildi.

İZMİT’TE İKİ KADIN ADAY YARIŞACAK

Ak Parti İzmit’te eski milletvekili ve partinin eski kadın kolları genel başkanı Azize Sibel Gönül’ü aday gösterirken, CHP ise Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet’i aday gösterdi.

CANLI YAYINLANDI

HAM GÖRÜNTÜLER AŞAĞIDAKİ FTP ADRESİMİZDEN ALINABİLİR

ftp178.211.55.238

kullanıcı dhaabone

şifre dha

Haber-Kamera Ergün AYAZ-Dinçer AKBİR-Alişan KOYUNCUİZMİT(Kocaeli),(DHA) –

(Tür: Yurt)

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Cumhurbaşkanı Erdoğan İçin Gözyaşı Döken 13 Yaşındaki Çocuk Konuştu

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.