Kocaeli Afişteki Erkek Dansçıyı Boyadılar Hd

Afişteki erkek dansçıyı boyadılar

GÖLCÜK(Kocaeli), (DHA) – İZMİT’te bir alışveriş merkezinde açılan dans okulunun afişinde erkek dansçının üzeri boyanarak ‘Edep’ yazıldı. Anadolu Ateşi’nin yıllardır afişlerinde kullandığı erkek dansçının üzerinin boyanmasına anlam verilemedi.

İzmit’te bulunan bir alışveriş merkezinde Anadolu Ateşi Dans Okulu açıldı. Dans okulunun afişleri kentin birçok yerinde yer aldı. Gölcük Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan durakta bulunan panoda Anadolu Ateşi’nin yıllardır organizasyonlarının duyurusunda kullandığı erkek dansçının fotoğrafı kullanıldı. Posterin bulunduğu panoda erkek dansçının bulunduğu kısım cam yüzeyin üzerinden sprey boya ile boyanırken, üzerine ‘Edep’ yazısı yazıldı. Gölcük’te en çok kullanılan duraklardan birinde dansçının üzerinin boyanmasına anlam verilemedi.

Vatandaşlar erkek dansçının tam olarak çıplak olmadığını, ancak bazı kesimlerin bundan rahatsız olmuş olabileceğini belirterek, Anadolu Ateşi yıllardır bu fotoğrafı kullanıyor. Erkek dansçı çıplak değil. Ancak vücut hatlarının görünmesi sanıyoruz birilerini rahatsız etmiş ve ‘Edep’ yazmışlar. Kabul edilebilir bir durum değil. Çirkin bir durum, tuhaf bir bakış açısı. Ayrıca duraktaki cam panoyu da boyayarak zarar vermiş oldular dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.