Eski Kayınpederini, Boşandığı Eşini Evde İstemediği İçin Öldürmüş

KOCAELİ’nin Çayırova ilçesinde, eski kayınpederi İsmail Ulutaş’ı öldüren Burhan Soyluçiçek, polise teslim oldu. Soyluçiçek, İsmail Ulutaş’ı, birkaç gün önce boşandığı Dilek Ulutaş’ı evde istemediği için öldürdüğünü, eşi ve eski kayınvalidesinin yaralandığını ise sonradan öğrendiğini söyledi.

Olay, dün akşam saatlerinde, Çayırova ilçesi Özgürlük Mahallesi’nde meydana geldi. Burhan Soyluçiçek, birkaç gün önce boşandığı 2 çocuk annesi Dilek Ulutaş’ın (26) babasının evine gitti. Burada Soyluçiçek ile eski kayınpederi İsmail Ulutaş arasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında yanındaki tabancayı çeken Burhan Soyluçiçek, 8 el ateş etti. İsmail Ulutaş olay yerinde yaşamını yitirirken, Dilek Ulutaş ile annesi Fatma Ulutaş ise bacaklarına isabet eden kurşunlarla yaralandı.

Olayın ardından kaçan Burhan Soyluçiçek, gece saatlerinde Çayırova’da polis merkezine gelerek teslim oldu. Burhan Soyluçiçek ifadesinde, geçen günlerde boşandığı eşi Dilek’in, babası evde kalmasını istemeyince konuşmaya gittiğini bu nedenle olayın yaşandığını söylediği belirtildi. Boşandığı Dilek Ulutaş ve eski kayınvalidesinin yaralandığını ise sonradan öğrendiğini ileri sürdü.

Adliyeye sevk edilen Burhan Soyluçiçek tutuklanarak cezaevine gönderildi.

– Kocaeli

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.