Büyükşehir Belediyesi Yöneticileriyle Değerlendirme Toplantısında Buluştu

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Genel Sekreter İlhan Bayram, Ramazan ayında yapılan vatandaş buluşmalarıyla ilgili Büyükşehir Belediyesi yöneticileriyle değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, projeleri ve hizmetleriyle belediyecilikte ilklerin örneğini sergilemeye devam ediyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde görev yapan bürokrat ve yöneticiler her zaman olduğu gibi Ramazan ayı boyunca Kocaeli’nin çeşitli yerlerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlardan gelen talep ve isteklerin değerlendirilerek sonuçlandırıldığı buluşmalar için, İzmit’te bulunan bir restoranda genel değerlendirme toplantısı yapıldı. Buluşmada bir açıklama yapan Başkan Karaosmanoğlu, ‘Ramazan boyunca yaptığınız bu güzel çalışmayı bundan sonrada devam ettireceğiz. Bundan sonra Cuma günleri mahallelerimizde hepimiz vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz. Onlarla birlikte olacağız. Yüreğimizi ortaya koyacağız’ dedi.

Değerlendirme toplantısında konuşan Başkan Karaosmanoğlu, ‘Değerli arkadaşlarım hepimiz özellikle Ramazan ayı boyunca mahallelere gittik, camilere gittik. Orada vatandaşlarımızla buluştuk. Burada vatandaşlarımızla buluştuk. İhtiyaçları varsa vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını giderdik. Sadece dinlemekle kalmadık, icraatlerle eksiklikleri giderdik. Tabi ki yerinde olan talep ve istekleri yerine getirdik. Faydalı bir çalışma gerçekleştirdik. Ramazan ayının bereketiyle birlikte vatandaşlarımızdan aldığımız geri dönüşlerde çok olumlu oldu. Vatandaşlarımızdan teşekkür aldık ve insanlarımız mutlu oldu. Bu kentteki yaşayan insanlarımızın mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Hizmetlerimizden dolayı vatandaşlarımız Allah razı olsun diyor. Biz duyalım veya duymayalım vatandaşımızın Allah razı olsun demesi bizim için bir berekettir’ diye konuştu.

‘Örnek proje ve çalışmalar yapmaya devam edeceğiz’ ifadelerine yer veren Başkan Karaosmanoğlu ‘Arkadaşlar Ramazan boyunca yaptığınız bu güzel çalışmayı bundan sonra da ivmesini artırarak devam ettireceğiz. Bundan sonra Cuma günleri mahallelerimizde hepimiz vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz. Onlarla birlikte olacağız. Yüreğimizi ortaya koyacağız. Bir belediye başkanı sorumluluğuyla sabırla ve güler yüzümüzle vatandaşlarımızla birebir ilgilenmeye devam edeceğiz. Bizler dava ve görev adamıyız. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak marka bir belediyeyiz’ şeklinde konuştu.

Toplantıda konuşan Genel Sekreter İlhan Bayram ise, ‘Bizler ve sizler bu Ramazan ayında, teravih namazından sonra ve iftarlarda vatandaşlarımızla buluştuk. Bu çalışmalarda siz emek veren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu çalışmayla büyük bir başarı sağladık. Biz Büyükşehir olarak vatandaşımıza hizmet etmekten sorumlu bir kurumuz. Bu çalışmamızla vatandaşlarımızın istek ve taleplerini onların yanına giderek, mahallelerine giderek yerinde almış olduk. Bu çalışmamızda vatandaşlarımızdan 423 talep ve istek geldi. Bu talep ve istekler değerlendirildi, şu anda 411’i cevaplandırıldı istek ve talepler yerine getirildi’ ifadelerine yer verdi. – KOCAELİ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.