Başkan Karaosmanoğlu, ‘Halk Oyunlarını Zirveye Taşıyacağız’

  • Kocaeli Tarihi-Kültürü Sempozyumu

    ‘Milli Mücadelede Servetiye Cephesi ve Kocaeli’ konusuyla bu yıl altıncısı düzenlenen Uluslararası Kocaeli Tarihi-Kültürü Sempozyumu başladı. Bir otelde düzenlenen sempozyumun açılışında konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediye […]

  • 8 Mart Dünya Kadınlar Günü

    Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla tören düzenlendi. Gölcük Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından Gölcük Anıtpark’ta düzenlenen törene, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet […]

  • Kocaeli’nin Yeni Arıtma Tesisi Tanıtıldı

    Kocaeli’nde Başiskele ilçesine kurulan Kullar İleri Biyolojik Su Arıtma Tesisi’nin tanıtım programında konuşma yapan Başkan Karaosmanoğlu, ‘Bizim musluktan akan suyumuz pet şişenin içindeki fabrikasyon sudan […]

KOCAELİ(İHA) – Halk oyunları antrenörleri ve oyuncularıyla bir araya gelen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, ‘Gençlerin zamanlarını doğru kullanmada ortaya koyduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum’ dedi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, halk oyunları antrenörleri ve oyuncularıyla bir araya geldi. Antikkapı Restaurant’ta gerçekleştirilen birliktelikte öz kültürü halkla buluşturan tüm eğitmenlere ve idarecilerine teşekkür eden Karaosmanoğlu, ‘Gençlerin zamanlarını doğru kullanmada ortaya koyduğunuz çalışmalar için hepinize teşekkür ediyorum. İnşallah Kocaeli’yi Halk oyunlarında ülkemizde zirveye taşıyacağız’ dedi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Gültekin Görüm’ün de yer alındığı birliktelikte konuşmasını sürdüren Başkan Karaosmanoğlu, ‘Milletimizin maziden atiye olan binlerce yıllık yolculuğunda önemli bir kilometre taşı olacaktır. Ülkemizi 2023 ve 2071 hedeflerine doğru; Lider bir Türkiye haline getireceğiz. İstikrara devam diyeceğiz. İnanıyorum ki, Milletimiz en doğru tercihte bulunacak ve geleceğe ben de varım diyerek, geçmişten aldığı dersi sandığa yansıtarak, devam diyecektir’ diye konuştu.

Büyükşehir olarak gençlere yapılan her türlü projeyi desteklediklerini de ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, ‘Halk oyunları noktasında kurulan ve kurulacak tüm kulüplerimize gereken desteği vereceğiz. Bu noktada elimizden gelenin fazlasını sizlerle birlikte yapacağız. Sizleri destekleyeceğiz’ diyerek sözlerini tamamladı.

Birliktelik yapılan görüş alışverişinin ardından sona erdi. – KOCAELİ

Bir önceki yazımız olan 1 Milyar TL'lik Vurgun Yapılan Turcoin'in Kocaeli'de Üretildiği Belirlendi başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.