Başkan Karaosmanoğlu: ‘Bizim Siyasetimiz Birlik, Dirlik ve Hizmettir’

Kocaeli’de farklı alanlarda faaliyet gösteren iş kadınlarıyla bir araya gelen Başkan Karaosmanoğlu, ‘Bizim siyasetimiz birlik, dirlik ve hizmettir’ dedi.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu İzmit’te bulunan bir restoranda kent genelinde farklı alanlarda faaliyet gösteren iş kadınlarıyla bir araya geldi. Sosyal sorumluluk projeleriyle Kocaeli’de çok önemli çalışmalar yapan iş kadınlarını tebrik eden Başkan Karaosmanoğlu, ‘Bizim inancımızda halka hizmet, hakka hizmettir. Bizim karakterimizde herkese eşit hizmet vardır ve hamdolsun hep bu şekilde hareket ettik, bundan sonra da bu şekilde çalışacağız. Bizim siyaset ahlakımızda yapamayacağı şeylerin sözünü vermek yoktur. Bizim siyasetimiz birlik, dirlik ve hizmettir’ dedi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Gültekin Görüm’ün de yer aldığı görüşmede, milletin tercihinin her daim hizmetten yana olduğunu dile getiren Karaosmanoğlu, istihdam ve üretim sağlayan iş kadınlarını tek tek tebrik etti. İnşadan ve ihyadan yana olduklarını ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, ’24 Haziran Türkiye’de yeni bir dönemin ilk adımıdır. 24 Haziran Türk demokrasinin bayramı, büyük ve güçlü Türkiye’nin müjdesi olacaktır’ diye konuştu. – KOCAELİ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.