Başkan Karaosmanoğlu, ‘Bizim Siyasetimiz Birlik, Dirlik ve Bolluk Siyasetidir’

Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ni ziyaret eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, ‘Bizim siyasetimiz birlik, dirlik ve bolluk siyasetidir’ dedi.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Faruk Demir ve yönetimini ziyaret etti. Kooperatif binasında gerçekleşen birliktelikte hükümetin esnaflara verdiği desteklerin çok önemli olduğunu dile getiren Karaosmanoğlu, ‘Devletimizin milletimizle ve esnaflarımızla kurduğu güçlü bağ devam ettiği sürece, Türkiye’ye dönük hiçbir operasyon başarılı olamayacaktır. Geldiğimiz süreçte milletimiz ülkesine sahip çıkıyor ve bu konuda tüm dünyaya net bir duruş sergiliyor. İşte bu duruşun temelinde de esnaflarımız yer alıyor’ dedi.

‘Ülkesinin gelişmesine ve geleceğe katkı sunan esnaflarımızı, KOBİ’lerimizi, insanlarımızı gördükçe bu ülkeye, Türkiye’nin parlak geleceğine olan inancımız daha da artıyor’ ifadelerine yer veren Başkan Karaosmanoğlu, ‘Bizim siyasetimiz birlik, dirlik ve bolluk siyasetidir. Finansal disiplin ve güçlü mali politikalarımızla, Merkez Bankamızın döviz rezervlerini yükselttik. 2002’de yüzde 85’i faize giden vergiler, bugün vatandaşımıza tekrar hizmet olarak geri dönüyor. Vakit güçlü ekonomi vaktidir. Bunu da esnafımızla birlikte başarıyoruz, başarmaya da devam edeceğiz’ diye konuştu.

16 yılda AK Parti ile Türkiye’nin ekonomisini büyüterek vatandaşın alım gücünü artırdıklarını ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, ‘Vakit daha da büyüme vakti diyoruz. Şimdi milletimizden elini uzatmasını, ülkemiz adına en güçlü devrin başlamasını istiyoruz. Türkiye’nin kanatlanması için elimizden gelenin fazlası için hep birlikte çalışacağız’ diyerek açıklamalarını tamamladı.

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Faruk Demir ise ziyaretten dolayı memnuniyetlerini Başkan Karaosmanoğlu’na iletti. – KOCAELİ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.