Başkan Doğan, ‘Yatırımların Artması İçin AK Parti ve Erdoğan Demeliyiz’

i ziyarette bulunarak güvenlik güçlerinin her zaman yanlarında olduklarının mesajını verdi.

İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Salih Akbaş’ın da hazır bulunduğu ziyarette Başkan Hüseyin Ayaz, Jandarma Genel Komutanlığı’nın 179. kuruluş yıldönümü dolayısıyla anı defterine duygularını yazdı. Yaklaşık bir saat süren görüşme sonunda konuşan Başkan Hüseyin Ayaz, ‘Başiskele Belediyesi olarak güvenlik güçlerimize desteklerimiz her zaman devam etmektedir. Devletimizin her birimi bizim için çok önemlidir ve onlarla uyum içinde çalışıyoruz’ dedi.

Jandarma Komutanları Aslan ve Akbaş da nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Ayaz’a teşekkür ederek, memnuniyetlerini dile getirdiler. Vatandaşlar kadar kamu kurum kuruluşlarının da taleplerini yerine getiren Başkan Hüseyin Ayaz, Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı’nın uyuşturucu ile mücadele kapsamında kullanılmak üzere Başiskele Belediyesi’nden talep ettiği yeni nesil drone kamerayı Kocaeli İl Jandarma Komutanlığına hediye etti. – KOCAELİ

Bir önceki yazımız olan O Hastane Dünyanın En Gelişmiş Hastanelerden Biri Olacak başlıklı makalemizde Fi, haber ve haberi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.