Başkan Doğan, ‘Haramı Helali Bilerek Çalışıyoruz’

KOCAELİ(İHA) – İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Akmeşe’de 500 kişinin bir araya getiren toplu iftar etkinliğine katıldı.

İzmit Belediyesi tarafından Akmeşe’de düzenlenen iftar organizasyonu, 500 kişiyi bir araya getirdi. İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın ev sahipliğinde kapalı pazar alanında düzenlenen iftara programına belediye meclis üyeleri, AK Parti Kocaeli Milletvekili adayı Enver Zengin, AK Parti İzmit İlçe yöneticileri, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı. İftar öncesi bölgede incelemelerde bulunan Başkan Doğan, esnafları ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

Ezanın okunmasının sonrasında alanı dolduranlar misafirler, hep birlikte oruçlarını açtıl. Birlik ve beraberlik duygularının paylaşıldığı iftar sonrası konuşan Başkan Doğan, ‘Cumhurbaşkanımız gösterdiği yolda gece gündüz sizlere hizmet etmek için çalışıyoruz. Akmeşe’mize de diğer yerlere olduğu gibi önemli hizmetlerde bulunduk. Bizim dönemimizde yapılan hizmetler Akmeşe’nin tarihinde yapılmamıştır. Mahalle konağı, kapalı pazar, yeni parklar, cadde ve sokak düzenlemeleri, yakında hizmete girecek olan spor tesissileri, tarihi çeşmenin restore edilmesi sayabileceğim hizmetlerden sadece bazılarıdır. Bu hizmetler kolay olmuyor. Haramı helali bilerek, milletin kuruşunu yine millet için harcıyoruz. Kaynaklarımızı rantçılara kaptırmadan yine milletin hizmetinde kullanıyoruz’ dedi.

AK Parti iktidarları öncesinde Türkiye’nin durumundan bahseden Doğan, ’15 sene önceki hastanelerdeki gece kuyruklarını, bıçak paralarını, çocuklarımıza bir menenjit aşısı yapılamadığını unutmadık. Okullarımız, yollarımız, şehrimiz, ülkemiz geçmişe göre daha iyi, gelecekte daha da iyi olacak. Sizlerden, ülkesi ve milleti için canla başla çalışanlara destek istiyoruz. Avrupa’nın, emperyalist Amerika’nın istemediklerine sahip çıkın ve 24 Haziran’daki seçimde onlara inat ülkesini, vatandaşını düşünenlere oyunuzu verin’ diye konuştu.

Türkiye’nin istikrarını çekemeyenlerin olduğundan bahseden Doğan, ‘Türkiye neden kalkınıyor, Akmeşe’ye neden doğal gaz gidiyor, çocuklara neden bilgisayar, tablet veriliyor diyerek bunları çekemeyenler var. Türkiye’nin güçlenmesini, mazlumların umudu olmasını istemeyen içte ve dışta düşmanlar var. Eski Türkiye özlemi içinde olanlara hep birlikte fırsat vermeyelim. Bizler size güveniyoruz. İnadına Recep Tayyip Erdoğan, inadına AK Parti diyeceğiz. Türkiye düşmanlarını sevindirmeyeceğiz. Bizi parçalamaya çalışanların heveslerini kursaklarında bırakacağız. Ülkemizi bölüp parçalamak isteyen, dış güçlerin boyunduruğu altına girmek isteyenlere 24 Haziran’daki seçimde gereken cevabı vereceğiz’ şeklinde konuştu.

Son olarak Türkiye’yi bölmek isteyenlerin başarılı olamayacaklarının altını çizen Doğan, ‘Hepimiz ayrı görüşlerde olabiliriz, ama aynı sofrayı paylaşıyoruz. Ülkemizin çıkarları olunca siyasi görüşümüzü bir tarafa bırakıp bir ve beraber olmayı biliriz. Bizler ne kadar birbirimize kenetlenir, tek yumruk olursak ülkemiz üzerine oynanan oyunları da geçmişte olduğu gibi bugün de, yarın da bozarız. Daha güçlü, dünyada sözü geçen bir Türkiye için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz’ ifadelerini kullandı. – KOCAELİ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.