Başkan Baran: ‘Köylerimiz Artık Şehir Konforunda’

Körfez Kaymakamlığı tarafından Karayakuplu Köyü’nde düzenlenen ‘halk buluşmasında’ konuşan Başkan Baran, ‘Köylerimiz artık şehir konforunda. Projeleri hayata geçirirken köy ruhuna uygun projeler üretiyoruz’ dedi

Körfez Kaymakamlığı tarafından her ay bir mahallede düzenlenen, ağırlıklı olarak ‘güvenlik ve trafik’ konularının konuşulduğu ‘halk toplantısı’ bu ay Karayakuplu Köyü’nde gerçekleştirildi. Toplantıya Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can, Belediye Başkanı İsmail Baran, İlçe Emniyet Müdürü Yusuf Aydın, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Fikret Çetin Kale, Kaymakamlık ve Belediye birim müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Kaymakam Hasan Hüseyin Can, bu toplantıların önemli olduğunu belirterek, Körfez’deki birlik ve beraberliğe de vurgu yaptı.

Köyler bölgesine ayrı bir önem gösterdiklerini belirten Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, ‘Köylerimiz bizler için kıymetli. Taşköprü bölgesine her anlamda yatırımlar yaptık. Hem sosyal hayatın gereksinimleri olan yatırımlar hem de tarihi yapıların restorasyonu konusunda. Köylerimiz artık şehir konforunda. Tabi bunu yaparken köylerimizin ruhunu da bozmuyoruz. Bu bizler için daha da önemli’ dedi.

Köylerden gelen talepler neyse yerine getirdiklerine de dikkat çeken Başkan Baran, ‘Muhtarımız gerçekten bu konuda çalışkan. Sürekli istişare halindeyiz. Eksikliklerin giderilmesi noktasında çalışmaları hemen gerçekleştiriyoruz’ diye konuştu.

Başkan İsmail Baran’ın ardından İlçe Jandarma Komutanı Fikret Çetin Kale, güvenlik konusunda sunumda bulundu. Daha sonra vatandaşlar talep ve önerilerini Kaymakam

Hasan Hüseyin Can’a ve daire müdürlerine iletti. – KOCAELİ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.