Başkan Ayaz, İşçilerle Buluştu

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Ramazan ayı öncesinde Belediye bünyesinde çalışan işçiler ile bir araya geldi.

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Belediye çalaşınları ile buluştu. Hizmet İş Sendikası Başkanı İdris Ersoy ve sendika temsilcilerinin de katıldığı toplantıda konuşan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, işçilere çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde konuşan Hüseyin Ayaz, ‘Biz sendikamızın istediğinden daha fazlasını işçimize verdik. Yıllardır aynı duygu birliği içerisinde Başiskele halkımıza hizmet ediyoruz. İnşallah bundan sonrada devam edeceğiz. Tüm çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum, sizlere minnettarım hepinize teşekkür ediyorum. Başiskele’yi Başiskele yapan sizlersiniz’ dedi.

Toplantıda söz alan Hizmet İş Sendikası Başkanı İdris Ersoy, Başkan Ayaz’a işçilere vermiş olduğu desteklerden ötürü teşekkür ederek, ‘Kadrolu arkadaşlarımızla ilgili toplu sözleşme sürecini geride bıraktık. Kocaeli’de ki son dönemde yapılan sözleşmelerin en iyisini Başiskele’de yaptık. Başiskele örneğini açıkçası diğer belediyelerimizde de yaşamak isteriz. Çalışma arkadaşlarının haklarını hukuklarını zamanında ve fazlasıyla vermenin gayreti içinde olan bir belediye başkanınız var ne kadar gurur duysanız azdır. Hükümetimizin düzenlemesi ile 4 Nisan itibari ile taşeron arkadaşlarımızın şirket kadrolarına geçirildi. Bu düzenleme ile ilgili başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bizler neredeyse tüm belediyelerde örgütlüyüz. Şunu net olarak ifade etmeliyim, tüm kalbimle söylüyorum, Türkiye’de Belediye Başkanımız Hüseyin Ayaz gibi işçisine hak ettiğinden daha fazlasını verme gayretinde olan bir belediye başkanı yoktur’ diye konuştu.

Toplantı sonunda Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Ramazan alışverişi için şirket kadrosuna geçen personele alışveriş çeklerini dağıttı. – KOCAELİ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.