Fareleri öldürmek isterken zehirlendiler

BEYLİKDÜZÜ'NDE HASTALANAN OĞLUNU ÖZEL HASTANEYE GETİREN ESKİ SÜPER LİG KALECİSİ, HASTANE ÇALIŞANLARI ÜCRET BİLGİLENDİRMESİ YAPTIĞI SIRADA DELİYE DÖNDÜ. SİNİRLERİNE HAKİM OLAMAYAN ŞAHIS, 'BANA PARADAN BAHSETME OĞLUMU İYİLEŞTİR' DİYEREK ÖNCE HASTANE ÇALIŞANLARINA SALDIRDI, ARDINDAN MÜDAHALE ETMEK İSTEYEN DOKTORU DARP ETTİ. ORTALIĞIN SAVAŞ ALANINA DÖNDÜĞÜ KAVGA İSE HASTANENİN GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI. (ERDAL CAN İÇELLİ/İSTANBUL-İHA) Beylikdüzü'nde hastalanan oğlunu özel hastaneye getiren eski süper lig kalecisi, hastane çalışanları ücret bilgilendirmesi yaptığı sırada deliye döndü. Sinirlerine hakim olamayan şahıs, 'Bana paradan bahsetme oğlumu iyileştir' diyerek önce hastane çalışanlarına saldırdı, ardından müdahale etmek isteyen doktoru darp etti. Ortalığın savaş alanına döndüğü kavga ise hastanenin güvenlik kamerasına yansıdı.

Fareleri öldürmek isterken zehirlendiler

Adana’nın İmamoğlu ilçesinde 4 kişilik aile, evlerindeki farelerden kurtulmak için dolap ve yatak altlarına attıkları zehirden etkilenerek hastanelik oldu.

Edinilen bilgiye göre, Derya Karakuş evlerinde fare olduğunu görünce yatak ve dolap altlarına zehir döktü. Hava soğuk olduğu için de kapı pencereyi kapattı. Aile gece ilerleyen saatlerde uyudu. Anne Karakuş gece öksürerek kalkınca evdeki ağır kokudan şüphelenip çocukları kontrol etmeye gitti. Bu sırada başının döndüğünü fark etti. Çocukların yanına gittiğinde de onları uyandıramadı. Bunun üzerine hemen sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler anne, baba ve çocukları hastaneye kaldırdı. Anne ve babanın sağlık durumunun iyi olduğu, çocukların hayati tehlikelerinin bulunduğu öğrenildi.

Polis olay yerine gelerek evi kapatıp kimsenin girmesine izin vermedi. Daha sonra AFAD ekibi eve gelerek her ihtimale karşı gaz ölçümü yaptı. Ölçümlerinin ardından evin kapı ve penceresi açılan evde herhangi bir tehlike olmadığı belirlenerek, fare zehirleri de temizlendi.

Fatih Keçe – Serkan Çetinkaya
 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.