Kocaeli Dağcı Gibi Aşağı İnip Kediyi Kurtardı Hd

Kocaeli Dağcı gibi aşağı inip kediyi kurtardı HD

Dağcı gibi aşağı inip kediyi kurtardı

?

İZMİT(Kocaeli),(DHA) – İZMİT’te, bir inşaatın havalandırma boşluğuna düşen yavru kedinin sesini duyan işçiler itfaiyeye haber verdi. İple aşağı inen itfaiyeci ayağı kırılan kediyi alarak kurtardı.

Olay öğle saatlerinde, İzmit Kabaoğlu Mahallesi Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Bulvarı üzerindeki inşaat halindeki bir binada meydana geldi. Binanın havalandırma boşluğundan kedi sesi geldiğini duyan işçiler, itfaiyeye haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye ekibi, yaklaşık 15 metre derinliğindeki havalandırma boşluğunda havanın bitmiş olması ihtimaline karşı önce hava takviyesi yaptı. Daha sonra havalandırma boşluğuna iple inen bir itfaiye eri, file yardımı ile kediyi bulunduğu yerden alarak çıkardı. Bir ayağının kırılmış olduğu belirlenen yavru kedi, itfaiyeciler tarafından götürüldü. Kedi, tedavisi için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi’ne götürüldü.

Bir önceki yazımız olan Havalandırma Boşluğuna Düşünce Ayağı Kırılan Yavru Kedi Kurtarıldı başlıklı makalemizde Fi, haber ve haberi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.